Vytlačiť

 

             

 

Dnes som si s rodinou spravila výlet k Neusiedl am See, ktoré je od Bratislavy vzdialené necelú hodinu autom. Všade panovala príjemná "prímorská" atmosféra. Bazén so šmykľavkami, detské ihrisko a dlhá pláž Vám umožnia prežiť príjemné chvíle s deťmi. V areáli je možnosť vypožičania vodného bicykla, člna, a pre odvážnejších škola surfovania a plachtenia. 

Pokiaľ Vás prepadne hlad k dispozícii je bufet, v ktorom sa dajú zakúpiť bezlepkové hranolky. Alergény k jedlám sú vypísané na okienku, prípadne sa môžete poradiť s personálom, ktorý hovorí aj po slovensky. 

 

               

Veľmi príjemná je reštaurácia Mole West s prekrásnym výhľadom na neusiedlerské jazero. Výnimočný servis a jedálny lístok, v ktorom sú všetky jedlá označené aj pre alergikov mi dodal nesmierne upokojujúci pocit. 

Označenie v jedálnom lístku:

 

Hotel Wende

Rodinný hotel s komfortnými izbami, kúpeľným areálom s krytým bazénom, spĺňa rôzne potreby návštevníkov. V reštaurácii, ktorá je takzvaným "srdcom domu", Vám tím profesionálnych kuchárov zostaví jedlo priamo pre Vás. Ak máte potravinové alergie, stačí pri rezervácii hotelovej izby uviesť poznámku o aký druh alergie ide. 

Bezlepkové potraviny kúpite v obchodoch Merkur, Billa, Spar a DM drogérii. 

 

autor: Eva Srogončíková 

Kategória: Uncategorised
Návštevy: 3307